Najdete se na fotkách z Probošťáku?

Nedělní rodinné odpoledne na Probošťáku se nakonec vydařilo skvěle. Dopolední deštík propláchl vzduch a zbavil slunce nesnesitelné palčivosti, takže kdo dorazil, užíval si koupání v přírodním areálu Proboštských jezer i trochy té zábavy, kterou jsme připravili.

Jen pro představu. Dětem jsme nafoukli 280 balonků, byly s pirátským logem a na pláž posetou bílými balonky byl krásný pohled. Škoda, že jsme nestihli připravit balonky s logem naší koalice Piráti se STANem.

A protože nám nakonec dorazilo v jednu chvíli až sedm lodí všeho možného druhu, svezli jsme nakonec téměř 400 lidí (počítali jsme si, jestli vystoupilo tolik, kolik nastoupilo). Byla to pro mnoho lidí zajímavá příležitost prohlídnout si Probošťák ze všech stran.

Odpoledne jsme zakončili hrou Lakomá Bára Roprachtického spolku ochotníků a ani pak se lidem ještě nechtělo domů, na skákacím hradě se skákalo do tmy. A velký zájem byl i o kreslení na obličej a výtvarné dílničky, dostalo se na všechny a zástupy motýlků, kočiček a spidermanů pohybujících se po pláži nám zdobily den.

Jistě, mohli jsme si za ty peníze, které nás barvičky a balonky a další věci stály, polepit město našimi obličeji v nakašírovaných pózách a s majestátními hesly. Jenže to není náš styl, radši se s vámi potkáme tváří v tvář na takovýchto pohodových akcích, nebo na setkáních, které chystáme v našem novém komunitním centru u tramvaje.

Děkujeme všem, kdo přišli.

Najdete se na stošedesáti fotkách od Zuzany Řebíčkové? Pokud ano, nasdílejte si je na sociální sítě se slovem/hashtagem #piratisestanem 🙂

Autor: Patrick Zandl

zastupitel města za Piráty v letech 2018-2021.