Kde nás potkáte? Kalendář akcí

Kde nás můžete před volbami ještě potkat a probrat témata, která vás zajímají? V tomto seznamu je přehled našich větších akcí do voleb.

Upozorňujeme, že některé akce nemusí být vhodné pro větší debatu, například tradiční běhání v Houštce je vysloveně apolitické, tam se prostě snažíme všichni popadnout dech. Pokud byste tedy chtěli probrat něco většího, je lepší se ozvat emailem na otazky@piratisestanem.cz a domluvit si schůzku, navrhněte termín a místo.

27.9. od 16:00 do cca 18:00 u hostince Modrá Hvězda ve Staré Boleslavi, lokální setkání s místními obyvateli

28.9. Svatováclavské slavnosti – pomáháme, kde to jde, politiku tento den neřešíme, na slavnosti srdečně zveme, nejsme pořadatel

29.9. celodenně rozdáváme noviny v Houštecké aleji a U tramvaje ve Staré Boleslavi, diskutujeme o Vizi Brandýsa pro rok 2040 i místní problémy.

29.9. od 10:00 na fotbalovém areálu na Spořilově setkání u příležitosti zápasu FK Brandýs nad Labem s FK Meteor Praha VIII, z.s. Debata především o sportu a problémech Spořilova.

1.10. od 18:00 – Štastné pondělí s Jindřichem Šídlem v kině v Brandýse. Politická debata leaderů kandidátek (za nás Jan Jirovský) kandidujících politických stran. Debatu jsme původně iniciovali, ale pak jsme ji v zájmu nezávislosti předali k produkci městu. K dispozici zde bude mapa města pro rok 2040.

2.10. od 18:00 na stadionu Atletika Stará Boleslav v Houštce tradiční běžecký trénink pro začátečníky i pokročilé přezdívaný „objevujeme všechny svaly s Liborem“. Přijďte v běhacím, vodu a teplé oblečení s sebou, trénink je jednou za dva týdny. Nic víc netřeba, každému je individuální a jak začínající, tak pokročilí si fakt protáhnou svaly 🙂 Přidejte si akci na Facebooku.

4.10. odpoledne Na Pivo s Bernardem – pivovar Bernard slaví svůj den a my obsloužíme pípy. Lokalitu a čas upřesníme.

6.10. odpoledne Pirátský volební chillout v hlavním STANu. Když nebude zima, tak u tramvaje, když bude kosa, tak někde jinde. Budeme spolu sledovat výsledky, pogratulujeme vítězům, vyhodnotíme prohrané a vyhrané sázky a zatelefonujeme na ostatní štáby, jak jsou na tom oni. Zazvoníme si na tramvaj, pokud nám dáte zelenou k tomu, abychom ji začali řešit.

V polovině října chystáme Parkour Workshop pro mládež u tramvaje, termín upřesníme, vyjednáváme o účasti elitních lektorů parkouru, sledujte náš Facebook.

Doražte, těšíme se na vás.

Vaši Piráti se STANem

Autor: Patrick Zandl

zastupitel města za Piráty v letech 2018-2021.